موسیقی آوادیس آکادمی

آدرس:

جهانشهر- میدان سپاه بلوار جمهوری- کوچه شهید جدیدی- پلاک ۲۸

تلفن تماس:

02634214333 || 09102626135

ایمیل:

musicavadis@gmail.com

هنگ درام چیست

هنگ درام چیست

در این مقاله به موضوع هنگ درام چیست می پردازیم.

آموزش هنگ درام در کرج را با کمک آموزشگاه موسیقی آوادیس شروع کنید. در کنار شما هستیم با اساتید حرفه‌ای و آموزش‌های درجه یک با استفاده از متدهای روز دنیا.

هنگ‌ درام در دسته سازهای گران بحساب می آید. و می‌توان گفت علت گرانی این مدل ساز، سخت و زمان بر بودن انجام ساخت ساز و تعداد کم سازندگان آن در کل دنیا است.
هم اکنون این ساز در سراسر دنیا طرفداران بسیاری به خصوص در میان افراد جوان دارد، اما با این حال تعداد کل سازندگان آن به چند صدنفر می باشد. هنگ درام ها به طور معمول به صورت دست ساز در کارگاه ها به تولید می رسد. انتخاب فلز و آلیاژ مناسب برای ساخت هنگ درام، نیازمند به ساعت‌ها و روزها وقت برای فرم دادن آن است.

اگر شما علاقه مند به یادگیری موسیقی و به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج هستید، پیشنهاد ما به شما آوادیس می‌باشد.

آموزش هنگ درام در کرج

آموزش هنگ درام در کرج را از طریق آموزشگاه موسیقی آوادیس به انجام برسانید.در خدمت شما هستیم با به روز ترین متد‌های آموزشی روز دنیا.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه موسیقی آوادیس، شما هنرجوی عزیز را از طریق اساتید حرفه‌ای خود از سطح مبتدی به پیشرفته هدایت می‌نماید.

همراه ما باشید.

آموزش هنگ درام در کرج

اگر شما هم علاقه مند به ساز پیانو هستید و دوست دارید در کلاس پیانو آوادیس شرکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

تدریس هنگ درام در کرج

هنگ درام چیست؟

هنگ درام ازآن دسته سازهایی است که به طور معمول خیلی از افراد  نام آن را نیز نشنیده‌اند و بسیاری از اشخاصی که در حوزه موسیقی دارای تجربه هستند و سابقه نوازندگی دارند فقط با برخی از ویژگی‌های این ساز آشنا هستند.

اولین قدم برای آموزش هنگ درام در کرج اینست که شما باید با این ساز و ویژگی های آن آشنا شوید. آموزشگاه آوادیس در زمینه تدریس هنگ درام در کرج در خدمت شماست تا شما را به اجزا و نواختن هنگ درام آشنا کند.اینکه هر یک از موارد و اجزای آن چه وظایفی دارند.

صدای ساز هنگ‌ درام بسیارخاص و آرامش بخش می‌باشد.

دلیل زیبا بودن صدای این ساز به هارمونیک‌های آن است که در تک ‌تک نت‌های آن موجود است.

همچنین بدنه‌ هنگ درام یکپارچه است ، زمانی که شما نتی را به تنهایی به صدا درمی‌آورید ، مابقی نت‌ها هم با شدت کمی به لرزش درمی‌آیند.

همین است که صدای ساز هنگ دارم بسیار گرم و محبوب است.

کلاس هنگ درام در کرج

یکی از نکات مهم در مورد آموزش هنگ درام در کرج اینست که شما اگر در زمینه موسیقی بی تجربه باشید و هیچ استدلالی درباره موسیقی نداشته باشید قادر خواهید بود در این کلاس های آموزشی شرکت کنید و کاملا بهره را از آنها ببرید.

در آموزشگاه موسیقی آوادیس اساتید فرهیخته ای چون استاد آشور ظفر مرادیان در کنار شما هستند. تا هنگ درام را مطابق متدهای روز بیاموزید.

آموزش تخصصی هنگ درام

هنگ درام همچون سایر سازها دارای نت می‌باشد. در حقیقت گام فاصله بین نت هاست. شناخت نت ه و گام ها و خصوصیات هریک از آنها بسیار گسترده است که نیازمند آموزش تک تک قواعد و اصول، تمرین و ممارست دارد. پس گام آغازین در آموزش این ساز گوش نواز ریتم شناسی است. 

هنگ درام با زدن دست با روش مخصوص به روی حفره‌های این ساز نواخته می شود. ساختار این ساز موجب شده است که با حتی آرام ترین ضربه‌ها صدای عمیقی به گوش برسد. در نتیجه دومین گام در آموزش تخصصی هنگ درام در کرج فراگیری راه درست ضربه زدن به این ساز و استفاده صحیح از نت هاست که در حقیقت از ارکان مهم نوازندگی محسوب می‌شود. این مرحله از آموزش تخصصی هنگ درام در کرج احتیاح به تمرین مداوم و پیوسته دارد. فراگیری تکینک دست ها، انگشت ها همان ن‌کته ای ست که میزان مهارت هر شخص در نوازندگی هنگ درام را مشخص می‌کند. 

اگر شما هم علاقه مند به ساز گیتار هستید و دوست دارید در کلاس گیتار  آوادیس شرکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

ساختار ساز هنگ درام

ساز هنگ درام از دو صفحه‌ی گرد و قوس دار جدا تشکیل شده است.آموزش هنگ درام در کرج با آموزشگاه موسیقی آوادیس.

البته از نظر ظاهری شبیه به سپرهای استفاده شده در جنگ‌های قدیم است. این دو صفحه بر روی همدیگر قرار می‌گیرند.
تقریبا یک بشقاب پرنده‌ی فضایی را تشکیل می دهند. صفحه‌ی رویی یا قوس بالایی را Ding و صفحه ی پایینی را Gu می‌گویند. این قسمت یک سوراخ بزرگ در وسط خود دارد.

سطح Ding:

این سطح دارای هفت یا هشت فرورفتگی است.این حفره‌ها را مناطق صوتی هنگ Tone field نیز می‌نامند.
این فرو رفتگی‌ها نت های متفاوتی را تولید می‌نمایند. و دور تا دور سطح را فرا گرفته‌اند.و مرکز این سطح را Central Boss یا دینگ می‌نامند.

هر قسمت صوتی خود قادر است نت هارمونیک بیشتری را تولید کند.

قطر سطح هنگ درام به طور تقریبی 52 سانتی متر و ارتفاع آن 24 سانتی متر است. دو سطح ding  و Gu از گاز نیتروژن به یکدیگر متصل می‌گردند. در فلزکاری به این روش Nitriding می‌گویند.

اگر شما هم علاقه مند به ساز سنتور هستید و دوست دارید در کلاس سنتور آوادیس شرکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

آموزش هنگ درام در کرج

معروف‌ترین نوازنده‌ی هنگ درام

شخصی به اسم دنیل ویپلسِ یکی از معروف ترین نوازنده‌های معروف هنگ درام در جهان است. او حرفه موسیقی را با ساز گیتار و گیتار الکتریک و ساز‌های ضربی کوچک شروع کرد. دنیل ویپلسِ برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ میلادی با هنگ درام آشنا شد و نواختن آن را فرا گرفت. این نوازنده تا به امروز قطعه‌های زیادی را برای هنگ درام ساخته و نواخته است و در کنسرت‌های خیلی زیادی هم شرکت داشته است. می‌توان گفت دنیل ویپلسِ از حرفه‌ای‌ترین نوازنده‌های ساز هنگ درام به حساب می‌آید. آموزش هنگ درام در کرج با آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج.

اگر شما هم علاقه مند به ساز تار هستید و دوست دارید در کلاس تار آوادیس شرکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

هزینه آموزش هنگ درام در کرج

همانطور که در بالا اشاره نمودیم قیمت ساز هنگ درام در مقایسه با دیگر سازهای موسیقی که امروزه وجود دارند. و هنرجویان آوادیس در یادگیری آنها کوشا هستند بالاتر است. و این مورد موجب می‌شود تا هزینه کلاس‌ هنگ درام در کرج مربوط به این ساز هم افزایش یابد. با این حال آموزشگاه آوادیس که اقدام به آموزش هنگ درام در کرج نموده است مناسب ترین هزینه را برای تدریس هنگ درام در بین رقبای خود از شما دریافت می‌کند.
و اگر شما هم به دنبال کلاس‌هایی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب هستید. به هیچ وجه نباید شرکت در این کلاس را از دست دهید.

استاد هنگ درام در کرج 

هنگ درام نیاز به یک آموزش تخصصی و اصولی تحت نظر مدرسین حرفه‌ای و ماهر این ساز دارد. لزوما یک نوازنده حرفه‌ای هنگ درام نمی‌تواند مدرس خوبی نیز باشد چراکه آموزش این ساز و انتقال مفاهیم خود تخصص دیگری میطلبد. 

فراگیری هنگ درام را به صورت حرفه‌ای تحت نظر استاد هنگ درام در کرج که اطلاعات مکفی و دانش موسیقیایی درباره ساز هنگ درام و همچنین سازهای کوبه‌ای دارند انجام دهید تا از همین شروع کار به صورت کاملا اصولی در مسیر هنر گام بردارید کلیه نکات مهم را یاد بگیرید تا در آینده نیز بتوانید با تمرین مداوم قطعات حرفه‌ای‌تر را بنوازید. آوادیس آکادمی با دعوت از بهترین استاد هنگ درام در کرج به آموزش اصولی و حرفه‌ای این ساز می‌پردازد. آموزش هنگ درام در کرج با آموزشگاه موسیقی آوادیس.

اگر شما هم علاقه مند به ساز سه تار هستید و دوست دارید در کلاس سه تار شرکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

ثبت نام در کلاس آموزش ساز هنگ درام

اگر شما هم جز افرادی می‌باشید که قصد شرکت در کلاس‌های هنگ درام را دارید قادر هستید همین حالا از خدمات آنلاینی که سایت آوادیس آکادمی برای شما فراهم نموده است برای شرکت در کلاس‌ها استفاده نمایید. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید اطلاعات خود درباره کلاس‌ها را افزایش داده و به راحتی در آنها ثبت نام کنید.

برای آموزش هنگ درام در کرجهنگ درام چیست می‌توانید از برنامه آموزشی آوادیس دیدن نمایید.

شماره تماس با آموزشگاه آوادیس:

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۴

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۳

۰۹۱۰۲۶۲۶۱۳۵

ارتباط سریع جهت ثبت نام کلاس در کرج

تماس با آوادیس

02634214334 || 02634214333 || 09102626135

مراجعه به آوادیس

جهانشهر- میدان سپاه بلوار جمهوری- کوچه شهید جدیدی- پلاک ۲۸

ارتباط با آوادیس

musicavadis@gmail.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.