Please activate some Widgets Or disable it from theme option

هنگ درام چیست

هنگ درام چیست

Categoriesموسیقی

در این مقاله به موضوع هنگ درام چیست می پردازیم.

هنگ‌ درام در دسته سازهای گران بحساب می آید. و می‌توان گفت علت گرانی این مدل ساز، سخت و زمان بر بودن انجام ساخت ساز و تعداد کم سازندگان آن در کل دنیا است.
هم اکنون این ساز در سراسر دنیا طرفداران بسیاری به خصوص در میان افراد جوان دارد، اما با این حال تعداد کل سازندگان آن به چند صدنفر می باشد. هنگ درام ها به طور معمول به صورت دست ساز در کارگاه ها به تولید می رسد. انتخاب فلز و آلیاژ مناسب برای ساخت هنگ درام، نیازمند به ساعت‌ها و روزها وقت برای فرم دادن آن است.

آموزش هنگ درام در کرج

آموزش هنگ درام در کرج را از طریق آموزشگاه موسیقی آوادیس به انجام برسانید.در خدمت شما هستیم با به روز ترین متد‌های آموزشی روز دنیا.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه موسیقی آوادیس، شما هنرجوی عزیز را از طریق اساتید حرفه‌ای خود از سطح مبتدی به پیشرفته هدایت می‌نماید.

همراه ما باشید.

تدریس هنگ درام در کرج

هنگ درام ازآن دسته سازهایی است که به طور معمول خیلی از افراد  نام آن را نیز نشنیده‌اند و بسیاری از اشخاصی که در حوزه موسیقی دارای تجربه هستند و سابقه نوازندگی دارند فقط با برخی از ویژگی‌های این ساز آشنا هستند.

اولین قدم برای آموزش هنگ درام در کرج اینست که شما باید با این ساز و ویژگی های آن آشنا شوید. آموزشگاه آوادیس در زمینه تدریس هنگ درام در کرج در خدمت شماست تا شما را به اجزا و نواختن هنگ درام آشنا کند.اینکه هر یک از موارد و اجزای آن چه وظایفی دارند.

کلاس هنگ درام در کرج

یکی از نکات مهم در مورد آموزش هنگ درام در کرج اینست که شما اگر در زمینه موسیقی بی تجربه باشید و هیچ استدلالی درباره موسیقی نداشته باشید قادر خواهید بود در این کلاس های آموزشی شرکت کنید و کاملا بهره را از آنها ببرید.

در آموزشگاه موسیقی آوادیس اساتید فرهیخته ای چون استاد آشور ظفر مرادیان در کنار شما هستند تا هنگ درام را مطابق متدهای روز بیاموزید.

برای آموزش هنگ درام در کرجهنگ درام چیست می‌توانید از برنامه آموزشی آوادیس دیدن نمایید.

شماره تماس با آموزشگاه آوادیس:

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۴

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۳

۰۹۱۰۲۶۲۶۱۳۵

Leave a Comments